محل تبلیغات شما

آوای سنت :

ماریو که 20 سال پیش در شهر ال پاسو در ایالت تگزاس آمریکا به دین اسلام روی آورده، داستان زندگی خود را این گونه تعریف می کند.

به گزارش آوای سنت به نقل از aboutislam ، بیست سال پیش وقتی از دبیرستان فارغ التحصیل شده، در شهر محل ستم که در نزدیکی مرز مکزیک قرار داشت، به مشاغل مختلفی پرداختم تا بتوانم خرج تحصیلم را در دانشکده بدهم. یکی از شغل ها کار در پمپ بنزین بود. کارمند دیگری با نام موسی در آنجا بود که شیب بعد از ظهر از ساعت 12 تا 8 شب کار می کرد و من معمولا شیفت بعدی را می گرفتم. یک روز او از من خواست که شیفتم را با او عوض کنم. روز بعد جمعه بود و من قبول کردم. هفته های بعد نیز از من می خواست شیفت مان را عوض کنیم. من مشکلی نداشتم و قبول می کردم. تا اینکه سرپرست پمپ بنزین از این مسئله مطلع شده و دیگر نمی گذاشت ما شیفت مان را عوض کنیم.

روزهای بعد می دیدم که موسی ناراحت و ساکت شده است. یک پنج شنبه به من گفت که می خواهد شغلش را رها کند، زیرا به او اجازه شرکت در نمازهای جمعه را نمی‌دهند، من شگفت زده شده بودم از اینکه می دیدم یک نفر به خاطر نماز، حاضر شده شغلش را از دست بدهد. من از او خواستم که روزهای متفاوتی برای نماز برود اما او گفت که غیرممکن است.

ادامه مطلب در سایت آوای سنت 

هشدار سازمان ملل به میانمار درباره وضعیت مسلمانان آراکان

مبلغ نیوزیلندی ، اسلام را به مردم می‌شناساند

کارگردان تلویزیونی از مسلمان شدنش خبر داد

عوض ,جمعه ,یک ,شیفت ,آوای ,روز ,را عوض ,مان را ,عوض کنیم ,می دیدم ,شغلش را

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بازماندگان غروب زیبای زمینی